Aktualności

Dodano: 03.10.2008 r.

40-lecie Klubu SP5ZBA

 

W najbliższą sobotę - 4 października o godz.18.00 w Harcerskim Klubie Łączności SP5ZBA w Płocku, odbędzie się spotkanie z okazji jubileuszu 40-lecia powstania Klubu, na które to bardzo serdecznie zapraszamy!
Obecność nieobowiązkowa, aczkolwiek będzie nam miło, jeśli koledzy zechcą przestąpić nasze skromne progi i zaszczycić nas swoją obecnością!
VY 73!

 

Darek SQ5AXX / SP5ZBA

 

____________________________________________________________________________________________

 

Dodano: 28.09.2008 r.

Silent Key

 

Dnia 27 września 2008 roku zmarł członek naszego klubu Wojciech Wiśniewski SP5NZE.
Kolega Wojtek wraz z bratem Krzysztofem SP5CPE (SK) był konstruktorem wielu urządzeń i anten w Płocku. Wykładowca na kursach krótkofalarskich organizowanych przez klub w Płocku. Autorytet zwłaszcza w sprawach UKF. Zawsze uczynny dla kolegów krótkofalowców.
Cześć Jego pamięci.

Wojtek SP5NZE - SK

 

Benek SQ5AZB

 

____________________________________________________________________________________________

 

Dodano: 28.06.2008 r.

SN3PAT SN3PAT

 

W dniach od 28 czerwca do 06 lipca 2008 roku pracować będzie z Płocka stacja SN3PAT (karty via SP5PPK - biuro 37). Stacja pracuje z okazji trzecich warsztatów "Profilaktyka a Teatr" organizowanych przez Komendę Główną Policji.

W tym roku po raz pierwszy włączamy się z grupą zgłoszonych osób do programu "Profilaktyka a Krótkofalarstwo".
Główny cel programu to zachęcenie młodych ludzi do naszego hobby oraz oddziałowywanie poprzez naszych wolontariuszy na młodzież w celu przeciwdziałaniu narkomani i alkoholizmowi w środowiskach szkolnych i nie tylko.

W programie aktywnie uczestniczy grupa krótkofalowców z Płocka z harcerskiego klubu SP5ZBA działającego przy Mazowieckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Płocku.
Polski Związek Krótkofalowców zostanie umieszczony w Głównych Partnerach programu PaT.

 

Benek SQ5AZB